Search
Filters
You have no items in your shopping cart.

Sporcular için Rice King

Rice King Premium Series VOL l sporcular için özel olarak üretilen bir üründür. Diğer ürünlerimze kıyasla bu ürünümüz içerisinde bulunan mineral ve vitaminler sayesinde kaslara daha etkili gelmektedir.

Spor öncesi veya sonrası farketmeksizin kullanabileceğiniz Rice King Premium Series VOL l ile kaslarınız daha sağlam ve sağlıklı. Diğer ürünlerden ve meyvelerden almanız gereken protein ve vitamin miktarını bu paket içerisinden lezzetli bir şekilde alabilirsiniz. Rice King doğal ürünler kullandığı için kaslarınıza herhangi bir zararı yoktur.

Uzun ömürlü olsun diye katkı maddesi veya koruyucu maddesi içermeyen Rice King Mikronize Pirinç aynı zamanda domuz veya domuzdan elde edilen herhangi bir ürünü bünyesinde barındırmadığı için son derece sağlıklıdır. Bu tarz kötü etkileri bulundurmadığı kadar, tatlandırıcı, şeker, tuz veya glüten de bulundurmadığı için vücudunuza yağlandırıcı etkisi bulunmaz. Rice King Mikronize Pirinç ile antrenman sonrası kaslarınızı ödüllendirebilir veya antrenman öncesi spora hazır hale getirebilirsiniz.

Rice King Mikronize Pirinç  5 x 100 gram şeklinde paketlendiği için, bir paket açıldığı zaman diğer paketler ilk günkü tazeliğini korur. Hem diyet yapanlar için, hem de kalorisine dikkat edenler için de iyi olan bu ürünümüzü herkes kullanabilir. Rice King Mikronize Pirinç içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller spor yapanlar ve sağlıklı yaşam sürenler için ayrı olarak üretilmiştir.

Rice King Mikronize Pirinç sporcuların gözdesi olan bu üründe bulunan vitamin ve mineraller (50 gram olmak üzere geçerlidir) ; 200 mg kafein, 200 mg taurine, 300 mg L-Alanine ve 4 gram protein bulundurmaktadır. Kafein sayesinde sizi daha dinç ve enerjik tutar. Rice King Mikronize Pirinç kaslarınıza uyarıcı etki niteliğinde davranır. Paketler halinde de satılarak hem eronomik hem de ekonomik hale getirilmiştir.

Ürünümüzün linkine şu adresten ulaşabilirsiniz; https://www.alphagida.com/rice-king-premium-series-vol-l

Rice King Mikronize Pirinç hem kısa hazırlanımı hem de içerisinde bulunan yüksek değerler sayesinde spor sonrası veya spor öncesi gıdanız hazır ve kolay halde. Sporcuların ortak sorunu olan spor sonrası yorgunluk ile yemek hazırlanımı Rice King Mikronize Pirinç ile son buluyor.

Leave your comment
top