Search
Filters
You have no items in your shopping cart.

Rice King Mikronize Pirinç Nedir?

Rice King markasının mikronize edilmiş pirinç ürünüdür. Öğütülmüş granül pirinç içeriği ile 100 gr'da 78 gr karbonhidrat kaynağı sağlar. Karbonhidrat içeriği harici içeriği vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiştir.

Az önce ki ön tanımda bahsetmiş olduğumuz gibi, bünyesinde yüksek miktarda vitamin ve mineral bulundurmaktadır. Bir porsiyonunda (100gram) günlük demir, b1 ve b3 vitaminlerinizi karşılamaktadır. Yenmesi ve hazmı kolay olduğu için herkes tarafından sevilerek tüketilir. Katkı maddesi, koruyucu madde, domuz ve domuz ürününe ait herhangi bir şeyi bünyesinde barındırmayan Rice King Mikronize Pirinç ağırlık olarak sporcuların tercih ettiği bir yiyecektir. Çünkü sporcuların antrenman sonrası protein ve vitamin tüketmeleri yaktıkları yağlardan dolayı kasları için çok büyük bir öneme sahiptir. Bir kase Rice King Mikronize Pirinç 8 gram protein taşımaktadır ki bu hemen hemen etle eşdeğer proteine sahiptir. Bundan dolayı sporcular tarafından çok sık tüketilmektedir.

Rice King Mikronize Pirinç Aynı zamanda içerisinde şeker, tuz, gluten bulundurmayan. Ve kalorisi az olduğu için hem yaşlı hem çocuk rahatlıkla tüketilebilen bir üründür. Besin değeri yüksek olan Rice King Mikronize Pirinç sabah kahvaltılarında önemli bir rol oynamaktadır. Çünkü hem tadı hem de hazırlanması ile kullanıcıları tarafından çokça sevilmektedir. Rice King Mikronize Pirinç diyette olanlar, kalorisine dikkat edenler veya zayıflamak isteyip yulaf yiyemeyenler için de çok güzel bir yiyecektir. Çocukların bile seveceği bu ürünü, çeşitli aroma veya meyvelerle renklendirip çocuğunuzun vazgeçilmezi haline getirebilirsiniz. Bir sürü hazırlanma çeşidi ile beraber ister kendiniz için ister gelen misafirler için olsun her daim kurtarıcı rolünü üstelenmektedir.

Rice King Mikronize Pirinç fiyat performans olarak diğer rakiplerinden bir adım öndedir. Rakiplerinde bulunan şeker oranı bir hayli fazla iken Rice King Mikronize Pirinç bünyesinde şeker veya tatlandırıcı  madde bulundurmamaktadır.

Bir kutuda 5 x 100 gram halinde bulunan Rice King Mikronize Pirinç siz bir paketi bitirirken diğer paketler sizin gelmenizi beklerken ilk günkü tazeliğini koruycaktır. Böylelikle saklama ve tüketme açısından hem pratik hem de ergonomik olan Rice King Mikronize Pirinç tekar kendini sevdirmektedir.

Leave your comment
top