Arama
Filtreler
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Rice King Mikronize Pirinç ile Waffle Nasıl Yapılır?

Rice King Mikronize Pirinç ile waffle yapmak mümkün! Hazırlanışı ise çok basit. Tavsiyem Rice King Mikronize Pirinç Choco çünkü daha leziz oluyor :)

 Bir kaseye bir paket Rice King Mikronize Pirinç ilave ettikten sonra üzerine az bir şey ılık su koyup karıştırıyorsunuz. 3 adet çiğ yumurta ekledikten sonra iyice karıştırmaya devam ediyorsunuz, ardından hamur kabartma tozunu ekledikten sonra biraz daha karıştırıp waffle makinesinde pişirip istediğiniz malzemeleri koyduktan sonra afiyetle yiyorsunuz.

Diyet kontrolü, kilo kontrolü ve şeker hastası olanların bile yiyebileceği bu ürünümüze yaşam hilesi desek yeridir 😊

Rice King Mikronize Pirinç içerisinde katkı maddesi, koruyucu madde, domuz veya domuzdan elde edilen herhangi bir şeyi bünyesinde barındırmadığı için helal ve sağlıklıdır. Ürünün uzun ömürlü olması yerine 5 x 100 gram şeklinde paketlenerek siz bir paketi açtığınızda diğer paketler sizin bir sonraki kullanımına kadar ilk günkü tazeliğini korumaktadır. Yüksek miktarda demir, protein, b1 ve b3 vitamini bulundurduğu için herkes için oldukça yararlı ve sağlıklıdır.

Şekerden, koruyucu maddelerden ve glüten tüketmek istemeyen müşteriler için birebir olan Rice King Mikronize Pirinç birçok tatlı ve hazırlanma olarak müsaittir. Sporcular ve şeker hastaları kendilerine dikkat ettikleri için tatlı yiyemezler kolay kolay. Fakat bu artık mümkün hale geliyor Rice King Mikronize Pirinç ile. İstediğiniz tatlıyı ürünümüz ile yaparak çok rahat bir şekilde tüketebilirsiniz. Hazırlanması ve hazımı kolay olduğu için ve içerisinde zararlı madde bulunmadığı için yan etkileri veya alerjenik etkileri bulunmamaktadır.

Küçükten büyüğe herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu ürünümüz sporcular için de altın bir besin kaynağı haline geliyor. Çünkü spor sonrası gerekli vitamin ve mineralleri toparlamak o yoruculuk ile pek hayli zor oluyor. Fakat kolay hazırlanımı ve tüketimi ile Rice King Mikronize Pirinç bu konuda devreye giriyor ve çözüm olanağı sağlıyor.

Ayrıca gündelik vitamin ve mineral ihtiyacınızı da karşılıyor. Çocuklarınızın bile severek kullanabileceği bu ürün, dilerseniz aromasız olanını alıp istediğiniz tatlandırıcı veya meyve ile rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ürünlerimize erişmek için https://www.alphagida.com/rice-king bağlantısını kullanabilirsiniz.

Yorumunu bırak
Yorumlar
28.09.2022 17:27
a
top