Arama
Filtreler
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Rice King Mikronize Pirinç Naturel Vitamin ve Mineraller

Alpha Gıda mühendisliğinin üretmiş olduğu Rice King Mikronize Pirinç Naturel ürünün içeriğinde bulunan maddeleri sizlere liste halinde yazıyoruz. 

Rice King Mikronize Pirinç Naturel (aromasız) 100 gramlık servis içerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller;
Enerji: 348 kcal

Yağ: <0,1gr

Karbonhidrat: 78gr

Şeker: <0,1gr

Lif: 1,5gr

Protein: 8gr

Tuz: 0gr

Vitamin B1: 0,33mg

Vitamin B3: 3,2gr

Demir: 5,6gr

Görmüş olduğunuz ürünler hangi aromaya sahip Rice King Mikronize Pirinç Naturel aldığınıza göre değişiklik göstermektedir. Burada değinmemiz gereken en önemli vitaminler ve mineral; Demir, Vitamin B1, Vitamin B3 ve Proteindir.

Bir porsiyon Rice King Mikronize Pirinç Naturel (100gram) gündelik vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaktadır. Başta sporcular olmak üzere birçok kesime hitap eden Rice King ağırlık olarak sporcuların tercih ettiği bir üründür. Çünkü içerisinde vitamin ve mineralin yüksek, kalorinin az ve yağın olmadığı bir üründür.

Vitamin B1 (Thiamin) faydaları nedir?

Kan dolaşımını düzenler, damar sertliğine karşı korur, karbonhidrat metabolizmasında rol oynar, algılama ve kavrama kapasitesini arttırır, yaşlanmayı geciktirir, göz rahatsızlıklarına iyi gelir, kötü alışkanlıklara karşı koruyucu özellik gösterir, erken dönem böbrek hastalıklarını önler ve yüksek kan şekerine karşı korur.

Vitamin B3 faydaları nelerdir?

Kolestrol seviyelerini iyileştirir, kardiyovasküler hastalık riskini düşürür, diyabet tedavisinde önemli rolü vardır, cilt sağlığına destek olur, beyin fonksiyonlarını destekler, eklem hareketliliğine yardımcı olur, pellagra tedavisine yardım eder, iktidarsızlığı önlemeye yardımcı olabilir.

Kahvaltınızda bir kaselik Rice King Mikronize Pirinç Naturel’e yer ayırın, sağlıklı yaşama hazır olun. Karbonhidrat ve protein bakımından da oldukça zengin olan Rice King Mikronize Pirinçin değerini en iyi sporcular anlar. Çünkü antrenman sonrası protein sporcular için altın değerindedir. Bir porsiyon (100gram) Rice Kingde 8 gram protein bulunmaktadır. İster spor öncesi ister spor sonrası kullanıma uygundur. Protein tozlarına veya zararlı katkı maddelerine gerek kalmadan kaslarınızı güçlendirmenin en iyi yolu Rice King Mikronize Pirinç tüketmekten geçiyor.

Çocuklarında seveceği bu ürünü, çocuklarınızın sevdiği ürün veya tatlar ile zenginleştirip sunuma hazır hale getirip çocukların en sevdiği yiyecek haline getirebilirsiniz.

Yorumunu bırak
top