Arama
Filtreler
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Rice King

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Rice King Express Pirinç

Alpha Group Türkiyenin İlk Zenginleştirilmiş Ön Pişirilmesi Yapılmış Pirincini Sizlere Sunmaktan Gurur Duyar. Alpha Mühendisliğinin Uzun Uğraşları sayesinde Artık Üzerindeki Pişirme Talimatlarına Göre İster Tencerede İster Mikrodalga'da Misafirlere Yada Ev Halkına Yada Sadece Kendinize İstediğnizde, Özel Bir Uğraş Gerektirmeden Müthiş lezzeti ile Sadece 5-7 dk içerisinde Pirinç Pilavınız Servise hazır. Tane Tane pirinç pilavınızın özel baharat karışımı ise kutunun içerisinde.
$0.00

Rice King Limited Edition "Kış Serisi" .URETIMI BITMISTIR.

Dünya'da Tek ! Alpha Mühendisliği Dünya'da İlk Defa Bir Ürüne Pişirme Yöntemlerine Bağlı Olarak 2 Farklı Tad Vermeyi Başardı. Fırın Tariferinde Farklı, 10 Sn Versiyonda Farklı 2 Tad İle Karşınızda. Her Sene Sınırlı Sayıda Üretim.
$0.00

Rice King Mikronize Pirinç Çilek Aşkı

Sınıfındaki En Yüksek Oranda Organik Çilek Dilimlerine Sahip, Çileğe Olan Tutkunun Gerçekliğe Dönüşmüş Hali. Alpha Mühendisliğinden En İyisi İçin!
$0.00

Rice King Mikronize Pirinç Naturel

İsteyene Öğün, İsteyene Tatlı, İsteyene 10 Snde Kahvaltı. Rice King Mikronize Pirinç Yeni Nesil Super Food.
$0.00

Rice King Mikronize Pirinç Choco

Mükemmel Tartlar, Enfes Pancakeler, Harika Cookieler... Alpha'nın Mükemmeliyete Olan Tutumu Fiji Adalarından Gelen En Yüksek Kaliteli Kakao İle Birleşti. Kendinizi Şımartmak İstediğiniz Her Anda Rice King' Yanınızda.
$0.00

Rice King Premium Series VOL l

İçeriğindeki Uyarıcılar ve Amino Asid kombinasyonu ile Dünyanın Yenilebilinir Tek Pre-Workout ürünü. Stabilized Kickstart etkisi ve Stabiled Pump etkisini Klinik Olarak Garanti Ediyoruz. Alpha Mühendisliği ile En Gurme tada ve En Sert Pump etkisine Hazır Olun!!
$0.00
top