Search
Filters
You have no items in your shopping cart.

Neden Rice King Mikronize Pirinç?

Neden Rice King Mikronize Pirinç? Bir sürü ürün varken, farklı marka varken bunu kullanmalıyız? Çünkü değerli okuyucum, Rice King Mikronize Pirinç diğer markaların aksine tadı güzel olsun, uzun ömürlü olsun şöyle olsun böyle olsun diye içerisinde tatlandırıcı ve katkı maddesi kullanmadığı için bu ürünü seçmelisin.

Rice King Mikronize Pirinç domuz veya domuzdan elde edilen herhangi bir şeyi bünyesinde bulundurmadığı için helaldir. Aynı zamanda içerisinde şeker, tuz ve glüten bulundurmadığı için tercih edilme sebeplerinden sadece bir tanesidir.

Bir porsiyonluk Rice King Mikronize Pirinçde (100gram) günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaktadır. Hazırlanması ve hazımı kolaydır. Alerjenik etkisi veya sağlığa zararları herhangi bir şey bünyesinde barındırmamaktadır. Uzun ömürlü olsun diye koruyucu madde kullanmak yerine bir kutu içerisinde 5 x 100 gram şeklinde satılmaktadır. Böylelikle sen ilk paketi yerken diğer paketler sen gelene kadar ilk günkü tazeliğini korumakta ve bayatlamamaktadır.

Rice King Mikronize Pirinç fiyat performans olarak diğer rakiplerinde bir adım önde olarak farkını ortaya koymuştur. Bir çoğu sporcunun evinde görmeniz mümkün olan bu ürünümüz, herkes tarafından sevildiği de aşina bir konudur.

Yulaf yiyemiyorsan, sağlığına, diyetine ve kalorine dikkat ediyorsan. Sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir kahvaltı aynı zamanda hızlı bir kahvaltı etmek istiyorsan, sporcuysan veya çocuğuna yedirmek istiyorsan Rice King Mikronize Pirinç senin için var sayın okuyucum. Birden fazla çeşidi olan Rice King Mikronize Pirinç şu aromalara sahiptir; Aromasız, Çikolatalı, Çilekli, Hindistan Cevizli ve Tarçınlı.

İstersen sade olan Rice King Mikronize Pirinçi satın alıp kendi istediğin tatlandırıcıyı veya meyveler ile süsle, istersen sana sunulmuş olan diğer ürünlerimizi alıp tüketebilirsin. Aynı zamnda ergonomik ve ekonomik olması açısından paketler halinde de satımı vardır. Anasayfada yazan indirim kodunu kullanaraktan da sepette %11’e varan indirimlerden yararlanabilirsin. Resmi distibütörü olan Alpha Gıda müşterilini memnun etmek için kampanyalar yapmaktadır.

Bu yazılanlardan sonra hala Rice King Mikronize Pirinçi neden tercih etmeliyim yerine satın alıp bu vitamin ve mineral deposunun tadına bakmaya ne dersin? 😊

 

Leave your comment
top