Arama
Filtreler
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Mikronize Pirinç Sağlıklı mı?

Mikronize Pirinç sağlıklı mı sorusunu içerisinde bulunan vitamin ve minerallerle cevaplıyor sizlere. Tuz, gluten, kolestrol ve yağ bulundurmayan Mikronize Pirinç sağlıklıdır. Birçok kullanıcıya hitap eden bu ürün, pişirme tarzı veya kullanım tarzı olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Sporcular, sabah kahvaltıda ne yiyeceğim diye düşünenler veya sağlığına dikkat edenler. Mikronize Pirinç yediden yetmişe farketmeksizin herkes gönül rahatlığıyla tüketebilir.

İçeriğinde bulunan B1 vitamini sayesinde karbonhidratlardan elde edilen enerji ile başta sinir sistemi ve kalp olmak üzere pek çok sistemin ihtiyacı olan enerjiyi temin etmesini sağlar.
Aynı zamanda B3 vitamini sayesinde daha sağlıklı bir sinir sistemi ve beyin fonksiyonlarının daha iyi çalışmasını sağlar. İçeriğinde bulunan yoğun demir miktarından dolayı günlük demir ihtiyacınızı karşılar. Diyetine ve kolestrolüne dikkat eden kullanıcılar için güzel bir alternatif olmakla beraber kaslarını uygun besinlerle beslemek isteyenler için de güzel bir seçenek.

Tuz ve şeker olmaması, hasta olanlar için de artı bir bonus sağlayıp Rice King Mikronize Pirinç kökleri herkese ulaşıyor desek yeridir. Hazırlanma ve pişirme tarzı olarakta, hitap ettiği kitle kadar geniştir. İsterseniz normal tüketim, isterseniz tatlılarda isterseniz kurabiyelerde. Birçok alanda damak tadına göre şekillendirilebilir.

 İçerisinde domuz veya herhangi bir şekilde domuz ile ilgili maddesi olmayan ürünümüz helaldir. Katkı maddeleri ve koruyucu bulundurmadığı için, içerisinde zararlı bir madde yoktur. 5 x 100 gram halinde sunuma hazır paketlendiği için, siz paketi açtığınızda ve bir tanesini tükketiğinizde diğer paketler siz onları tekrar alana kadar ilk günkü tazeliğini koruyacaktır.

Rice King Mikronize Pirinç kullanıcıları için çeşitli paketler ve kampanyalar düzenlemiştir. Böylelikle hem ekonomik hem de ergonomiktir. Fiyat performans olarak bir çoğu rakibinin önüne geçen ürünümüz, orijinal bir şekilde, kampyanları paketlerde ücretsiz kargo ile ayağınıza kadar geliyor.

Bir porsiyon Rice King Mikronize Pirinç (100gram) günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı yeteri kadar karşılamaktadır. Çocuklar için güzel bir vitamin deposu olan Rice King çocukların sevmesi için istediğiniz meyve veya aroma ile tatlandırılmaya uygundur. Tabii sporcuların da vazgeçilmezidir, antrenman öncesi ve antrenman sonrası enerji ve vitamin deposudur.

 

Yorumunu bırak
top