Search
Filters
You have no items in your shopping cart.

Mikronize Pirinç Kimler İçindir?

Mikronize Pirinç herkes içindir desek yeridir. Mikronize Pirinç'in hedefi sağlıklı yaşamdır. Yeni başlayanından ileri seviyesine, antrenman öncesinden antrenman sonrasına gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Rice King Mikronize Pirinç'in öne çıkan özelliklerinden kuvvetli içeriği, partik tüketimi ve hammadde kalitesi ön plandadır. Mikronize Pirinç içerisinde aspartam, domuz katkı maddesi, hayvansal gıda, koruyucu madde, gluten renklendirici boya, laktoz ve gdo içermediği için sağlığa hiçbir yan etkisi yoktur.

İçeriğinde bulunan yüksek vitamin ve mineraller sayesinde vücudunuz için gerekli olan birçok maddeyi günlük ihtiyacınız olarak karşılayacaktır. Ürünlerimizin içerisinde ki bazı değerler, hangi aromaya sahip bir Rice King Mikronize Pirinç satın aldıysanız değişiklik gösterebilir.

Bir porsiyonda (100gram) bulunan yüksek demir, protein, b1 ve b3 bulundurması en önemli özelliğidir. Aynı zamanda hiçbir koruyucu veya katkı maddesi içermemekle beraber, domuz veya domuzdan elde edilen herhangi bir şey kullanılmamaktadır. Bir porsiyonda (100gram) bulunan protein miktarı hemen hemen ette bulunan protein miktarına eşit olduğu için, sporcular için altın yiyecek diyebiliriz. Sporcuların da bileceği gibi antrenman sonrası kas için gerekli vitamin ve mineralleri bulmak kolay olmayabilir.

Rice King Mikronize Pirinç'in bu konuda sporculara ışık kaynağı olmuş ve sevilmiştir. İçerisinde yağ ve tuz bulundurmadığı, kalorisinin az olduğu için küçükten büyüğe rahatlıkla kullanılabilir. Sabah kahvaltılarını daha kolay ve pratik hale gelmesini sağlayan Rice King kilosuna dikkat edenlerin ve yulaf yiyemeyenlerin de çaresidir. Aynı zamanda istediğiniz meyve veya tatlandırıcı ile kullanabileceğiniz bu ürün lezzetini ikiye de katlıyor. Şeker hastasi veya tansiyon hastası olanların bile rahatlıkla tüketebileceği Rice King, acaba sabah kahvaltıda ne yiyeceğim sorusuna son getiriyor. Kurabiye veya çeşitli tarifler kullanarak misafirlere de çok güzel bir tatlı olabilecek Rice King tamamiyle sizin hayal dünyanıza kalıyor. Kurabiye, tart, waffle…

Yan etkisi veya alerjenik özelliği bulunmayan Rice King Mikronize Pirinç her kullanıcının hem severek hem de rahatlıkla tüketebileceği mineral ve vitamin deposu bir üründür. Resmi ditribütörü olan Alpha Gıda çeşitli kampanyalar ve paketler ile kullanıcılarının yüzünü bir hayli güldürüyor.

Leave your comment
top